هتل های روم

 

رم، اولین مقصد توریست‌ها در اروپا، شهر باستانیِ امپراطوری روم، شهر مجسمه‌هاست و شهر کلیساها. شهر میکل‌آنژ و داوینچی. دیدار از شهر رم ، دیدار از بزرگ‌ترین موزه‌ی بی سقف دنیا است.

هتل های روم از امکاناتي کافي برخوردار بوده و مي‌توانند پاسخگوي نياز گردشگراني باشند که براي مدتي کوتاه وارد اين شهر مي‌شوند.

بنر نمونه 870*120

برای مثال یکي از مشهورترين هتل‌های روم ، «هتل پاندا» نام دارد. اغلب گردشگران شهر رم در هنگام ورود به اين شهر «هتل پاند» را به دليل شهرت و معروفيت آن به عنوان محل اقامت خود بر مي‌گزينند. این هتلدارای دسترسی مناسب به اماکن تفریحی روم می باشد.

هتل فلوريدا» شهر رم در مجاورت شهر تفريحي «سنت پيتر» و «قلعه سنت آنجل» قرار دارد. هزينه يک شب اقامت در اين هتل 100 دلار اعلام شده.به همین دلیل این هتل یکی از هتل های روم است که طرفدران بسیاری دارد.

تمام اتاق‌هاي هتل های روم از حمام خصوصي برخوردار بوده و تلويزيون رنگي، تلفن‌هاي خط مستقسم، سيستم گرمايشي خصوصي و تهويه هوا از ديگر امکانات موجود در آن محسوب مي‌شود.

اتاق‌هاي وسيع همراه با حمام و مبلماني شيک از تجهيزات رفاهي هتل های روم است که قيمت بالای این هتل های لوکس آن را موجه مي‌سازد.

از جمله ويژگي‌هاي هتل های روم به کارگيري کارکنان و پرسنل مجرب و خوش برخوردي است که اقامت در آن را براي مسافران بسيار راحت مي‌کند.

طراحي و معماري هتل های روم تلفيقي زيبا و بسيار متبحرانه از سبک معماري «باروک» و«هنر دکو»‌است. بنابر این هتل های روم از بهترین اماکن اقامتی در دنیا می باشد.

بهترین هتل ایتالیا   هتل های ایتالیا   هتل 5 ستاره ایتالیا   هتل 4 ستاره ایتالیا   هتل لوکس ایتالیا   هتل های روم   هتل های فلورانس   هتل های میلان