هتل 5 ستاره ایتالیا

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: هتل های ایتالیا
بازدید: 1625

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل 5 ستاره ایتالیا

هتل 5 ستاره ایتالیا  برای چند روز اقامت خود در رم می تواند به شما در ساختن خاطراتی خوش کمک زیادی بنماید. هتل 5 ستاره ایتالیا با امکانات ویژه خود پذیرای میهمانان عزیز در شهر های ایتالیامی باشد.

جهت رفاه حال مسافرین عزیز در هتل 5 ستاره ایتالیا پذیرش به صورت  شبانه روزی صورت می گیرد و  اتاق و امکانات برای معلولین آماده و تدارک دیده شده است.

اگر بخواهید می توانید جلسات مهم و ضیافت های باشکوه خود را در هتل  5 ستاره ایتایابرگزار نمایید و از آن ها نهایت لذت و سرافرازی را ببرید. می توانید صبحانه خود را در صورت تمایل در اتاق میل کنید. پاکیزگی و راحتی هتل 5 ستاره ایتالیا  شما را مجذوب خود خواهد نمود. این موضوع بسیار مهم است که نوع هتل خود را بر اساس نیاز و نوع سفر خود انتخاب کنید.

قطعا انگیزه، هزینه و هدفی که از سفر به منظور استراحت و تمدد اعصاب صورت می‌گیرد با سفرهای تجاری و کاری متفاوت بوده و امکاناتی که مورد نیاز هر گروه از مسافران نیز قرار دارد، یکسان نیست. نوع سرویس‌دهی به میهمانان، میزان حرفه‌ای بودن کارکنان هتل، محل قرارگیری هتل در شهر، امکانات ورزشی– تفریحی جانبی، نوع و تعداد رستوران و کافی‌شاپ‌های موجود، وسایل به کار رفته در اتاق‌ها و لابی هتل، امکانات ارتباطی و خدمات جانبی هر یک از امکانات هتل های 5 ستاره ایتالیا هستند .شما با استفاده از خدمات ماساژ – جکوزی – سونا – حمام و بخار می توانید در ساعات خود در هتل 5 ستاره ایتالیا آرامش را بدست آورید. سرویس نگهداری کودکان به شما امکان می دهد که کودک دلبندتان را به کارکنان خبره این بخش بسپارید و با خیل آسوده به کارهایتان برسید. از دیگر امکانات هتل 5 ستاره ایتالیا می توان رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – بالکن – اتاق و امکانات برای معلولین – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – تریا – باغ – اتاقهای ضد صدا – گرمایش – منطقه بدون سیگار را نام برد.بعضی ازهتل های 5 ستاره ایتالیا دارای مراکز بدنسازی نیز میباشند.

 در مرکز بدنسازی می توانید به ورژش پرداخته و اندام خود را حفظ نمایید.و در تریای هتل 5 ستاره ایتالیا  انواع غذاهای خوش مزه  و نوشیدنی های متنوع را سرو می نماید.

دفروشگاه ها، رستوران ها و پارک های عمومی بسیاری در مجاورت هتل  5 ستاره ایتالیا یافت میشوند.

از جمله مواردی که باید در هتل 5 ستاره ایتالیا رعایت شوند را برای شما بیان میکنیم:

  • دارا بودن پذیرش بیست و چهار ساعته با حداقل دو شیفت کارمند.
  • دارا بودن دربان و مامور پارکینگ.
  • دارا بودن پادو و آسانسورچی.
  • داشتن لابی مجلل با تعداد زیادی مبل و ارايه خدمات کافی‌شاپ در آن.
  • خوش آمدگويی به هر یک از میهمانان با اهدای گل.

تفاوت هتل‌ها ی 5 ستاره سوپر با هتل‌های پنج ستاره  ایتالیا معمولی عموما شامل خدمات خاص به میهمانان بین‌المللی و لوکس‌تر بودن سرویس‌های ارايه شده است.