هتل 4 ستاره ایتالیا

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: هتل های ایتالیا
بازدید: 1177

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هتل 4 ستاره ایتالیا

هتل 4 ستاره ایتالیا را می توانید به راحتی در سر تا سر این کشور بیابید. شما عزیزانی که به مثصد ایتالیا سفر می کنید می توانید با توجه به بودجه ی خود در هتل اقامت کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

 

به شما تذکر می دهیم لزوما هزینه ی بالا و انتخاب هتل 5 ستاره نیاز نیست. زیرا تمامی هتل های ایتالیا به اندازه ی کافی مجهز هستند و شما می توانید با انتخاب هتل 4 ستاره ایتالیا نیز از بهترین امکانات استفاده کنید.

بنر نمونه 870*120

رستوران - اسنک بار - پاسخگویی 24 ساعته - روم سرویس - امکان نگهداری از کودکان - ارائه خدمات به میهمانان معلول - سوییت ماه عسل - امکان سرو صبحانه در اتاق - گاو صندوق در هر اتاق - صرافی - خشکشویی - مرکز تجاری - انبار چمدان - تهویه – آسانسور از امکانات عمومی هتل 4 ستاره ایتالیا می باشند.

امکانات ورزشی نیز نظیر اسپا - سونا - ماساژ - حمام بخار وجود دارد.

هتل 4 ستاره ایتالیا  دارای اتاق های مدرن، مجهز و جادار است. باغ کوچکی مجهز به مبلمان در این هتل تعبیه شده است.  کف اتاق ها با چوب های سخت به شیوه ونیزی ساخته شده است. این اتاق ها مجهز به صفحه نمایش تخت و سرویس بهداشتی اختصاصی می باشند. بوفه صبحانه رستوران هتل 4 ستاره ایتالیا هر روزه با غذاهای متنوع و مطبوع در خدمت میهمانان هتل می باشد. رستوران مجموعه نیز ترکیبی از سبک های ایتالیایی و بین المللی را سرو می کند

 هتل 4 ستاره ایتالیا برای یک کودک زیر ۲ سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند و برای یک کودک 0 تا 10 سال در صورتی که به یک تخت اضافی در اتاق نیاز داشته باشید نیز رایگان است.

هتل 4 ستاره ایتالیا در صورت نیاز  خوراکی های متنوعی مانند میوه، گوشت سرد و نان و کیک تازه سرو می کند.

کارکنان پذيرش، شبانه روز پاسخگوي مسافرين مي باشند.اغلب یک  صرافي نيز درهتل 4 ستاره ایتالیا وجود دارد.اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.در صورت درخواست مسافرين، ترانسفر فرودگاه در اختيارشان قرار خواهد گرفت.