شرایط جغرافیا ایتالیا

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: معرفی ایتالیا
بازدید: 974

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 شرایط جغرافیا ایتالیا بسیار خاص و متنوع می باشد. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. شرایط جغرافیا ایتالیا  بصورت دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا می باشد و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد که کامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود.

 امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته است و طبق آمارهای جهانی جزو هشت کشور صنعتی به‌شمار می‌آید.

شرایط جغرافیا ایتالیا، که همراه با اختلافات پیش گفته میان مناطق روستایی و شهری بود ،سالهای اولیه ”صنعتی سازی کشور” و اولین قدمها بسوی یک ساختار مدرن اجتماعی را با شکل گیری ایتالیای پیشرفته ی امروزی فراهم کرد.

بنر نمونه 870*120

درباره شرایط جغرافیا ایتالیا گفته میشود که نقشهٔ کشور ایتالیا شبیه چکمه است. در شمال این کشور شرایط جغرافیا ایتالیا  به دلیل وجود رشته‌کوه آلپ سرد میباشد، در جنوب خشک و در کل کشوری تقریباً گرم است.

شرایط جغرافیا ایتالیا باعث شده که آب وهوای ایتالیا مدیترانه‌ای باشد.

اتریش، فرانسه، واتیکان، سوئیس، سان مارینو هم مرزهای این کشور هستند.

درباره شرایط جغرافیا ایتالیا باید گفت ایتالیا به ۱۱۰ استان و ۸٬۱۰۰ شهرداری تقسیم می‌شود.

شرایط جغرافیا ایتالیا به گونه ای است که به۲۰ ناحیه تقسیم می‌شود.

شرایط جغرافیا ایتالیا این گونه است که در مرکز دریای مدیترانه واقع شده‌است، دریایی که تولد تمدن‌های بسیاری را به خود دیده‌است.

ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و ۲۳امین کشور پرجمعیت دنیا است.

واحدهای مختلف سیاسی در منطقه ایتالیا در سال ۱۸۶۱ متحد شده و کشور کنونی ایتالیا و این شرایط جغرافیا ایتالیا را به‌وجود آوردند.

ویزا ایتالیا

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا مدرکی است که ضمیمه گذرنامه می شود و نشان می دهد شما از سوی یکی از مقامات آن کشور مورد تایید برای ورود به آن کشور هستید. همچنین ویزای ایتالیا هدف شما و مدت زمان سفرتان ایتالیا را مشخص می کند.

یک نمونه از ویزا، ویزای شنگن یا ویزای اروپاست و برای کسانی که می خواهند به محدوده شنگن وارد شوند و ساکن محدوده شنگن نیستند، صادر می شود. ایتالیا از جمله کشورهای محدوده شنگن با جاذبه های گردشگری بسیار است که ویزای ایتایا از قوانین ویزای شنگن پیروی می کند. ویزای ایتالیا دارای دو تاریخ است. تاریخ اعتبار ویزا و تاریخ مدت زمان مجاز برای حضور در ایتالیا که حداکثر سه ماه (90 روز) می باشد.

رزرو تور ایتالیا

رزرو تور ایتالیا

رزو تور ایتالیا یکی از دغدغه هایی که قبل از سفر به این کشور و کلا برای هر سفر به وجود می آید جدای از مسائل مالی، مسئله زمانبندی و مقصدیابی است. تورهای گردشگری نه تنها راحتی و آسایش را از طریق رزو تور ایتالیا یک محل اقامتی به همراه می آورند بلکه به دلیل در نظر گرفتن شرایط جوی و برآورد هزینه سفر و زمانبندی مناسب شرایطی برای یک سفر لذت بخش را فراهم می کنند. ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای توریستی می تواند مقصد مناسبی برای گردشگران باشد. همراه با خدمات مجموعه گردشگری ......... می توانید رزرو تور ایتالیا به صورت انفرادی و گروهی انجام دهید. مشاورین تور خارجی ما مشاوره و خدمات لازم برای اخذ ویزای ایتالیا (ویزای شینگن) به همراه رزو هتل، بیمه مسافرتی و بلیط رفت و برگشت را در اختیار شما قرار می دهند.

بلیط ایتالیا

بلیط ایتالیا

بلیط ایتالیا با توحه به نکته های مختلف متفاوت است. قیمت بلیط ایتالیا بسته به نوع پروازو زمان پرواز تغییر می کند.

به همین خاطر اگر قصد سفر با یک ایرلاین شناخته شده را دارید،بهتر است سعی کنید سفر خود را طوری تنظیم کنید که در ایام لوسیزن سفر کنید که بلیط ایتالیا ارزانتر است.