فروشگاه های ایتالیا

بازدید: 1419

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فروشگاه های ایتالیا در رم یکی از زیباترین شهرهای تاریخی دنیا و پایتخت کشور ایتالیا است.

علاوه بر این رم بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور است. به دلیل قدمت و تاریخ غنی که در این شهر حاکم است، جاذبه‌های هنری و تاریخی زیادی در رم و حومه شهر وجود دارد. افزون بر این آثار و مراکز توریستی، این شهر از جمله شهرهایی است که خرید کردن نیز یکی از جاذبه‌های گردشگری آن محسوب می‌شود. اکثر گردشگران در فروشگاه های ایتالیا با خرید لباس، جواهرات، لوازم هنری، عتیقه جات و… اوقات خوشی را برای خود و خانواده خود رغم می‌زنند.

بنر نمونه 870*120

در رم خیابان‌های مختلفی را می توان برای خرید انتخاب کرد. اگر به دنبال خرید ارزان و به صرفه هستید حتماً سری به خیابان‌ کندوتی و کوچه پس کوچه‌های اطراف آن بزنید. در این محله‌ها مارک‌های ارزان و در عین حال با دوامی مانند میس سیکستی و فورلا خواهید دید. اما اگر در پی خرید اجناسی با مارک‌های معروفی مانند گوچی، آرمانی، دیور، والنتینو، هرمس و… هستید پیشنهاد می‌کنیم خرید از خیابان دل کورسو را از دست ندهید، چراکه بسیاری از طراحان معروف این مارک‌ها در این خیابان فروشگاه‌هایی دارند.

در رم کیف و کفش‌های چرمی بسیار معروف اند و از زیبایی و دوام بالایی برخوردارند. اما لباس‌های کودکان در فروشگاه های ایتالیا بسیار گران است، مگر آنکه با یک حراجی فصلی مواجه شوید. برای مثال بیشتر فروشگاه‌ها و مغازه ها از ۱۵ ژوییه (هفته آخر تیرماه) و یا در نزدیکی سال نو تخفیف‌های خوبی برای اجناس خود دارند. آشنایی با مراکز خرید پاتایا هم دارای گزینه هایی است که شاید در سفرهای بعدی مورد نیازتان باشد
جالب است بدانید در رم برای خرید اجناس تقلبی که بوسیله دست فروشان بفروش می‌رسد، جریمه‌هایی سنگین (درحدود یک و نیم میلیون تومان) مقرر شده است. اگر برای خرید سوغاتی و یادگاری‌های رمی به دنبال خریدی به صرفه هستید حتما سری به مغازه‌های محله‌های توریستی بزنید، قطعا با قیمت‌های مناسب‌تری نسبت به فروشگاه‌های موجود در موزه‌ها مواجه خواهید شد. برای آشنایی بیشتر با مراکز خرید رم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.


مرکز خرید رومااست رم

این مکان با ۲۲۰ باب مغازه یکی از مراکز خرید بزرگ رم است که در دو طبقه احداث شده است. برندهای مختلفی از جمله: بتا، بنتون، مارین، ام اند اچ، باستی و… را می‌توان در این مرکز پیدا کرد. همچنین این مرکز از امکانات رفاهی و تفریحی همچون سینما، رستوران، مک دونالد، سوپر مارکت، کافی‌شاپ و پارکینگ برخوردار است.