تور ایتالیا تابستان 95

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور ایتالیا 95
بازدید: 3205

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور ایتالیا تابستان 95 برای بسیاری از افرادی که اهل گشت و گذار در اروپا هستند یکی از بهترین مسافرت های زندگی شان محسوب می شود. با این تور تابستانی لذت بخش را تجربه می کنند که بعدها می توانند از این مسافرت با خاطرات زیبایش یاد کنند.

 

برای شرکت در تور ایتالیا تابستان 95 باید حداکثر از یک ماه قبل ثبت نام کنید مبالغ با توجه به نوع بلیط تفاوت دارد. برای سفر به ایتالیا باید حتما قبل از سفر نسبت به تمدید گذرنامه اقدام کنید معمولا روزهای اقامت بسته به آژانس های مختلف تفاوت دارد مثلا در برخی از تورها مدت اقامت 9 روز است که از شهرهای مختلف و جاذبه های گردشگری خاصی مسافران دیدن می کنند.

بنر نمونه 870*120

در تور ایتالیا تابستان 95 اگر پروازتان به مقصد رم پایتخت این کشور انجام گیرد خودتان را برای دیدن یک موزه بزرگ آماده کنید چرا که رم شهری است که دارای آثار دیدنی و جذاب بسیار زیادی است که تعداد زیادی از گردشگران را علاقه مند به دیدن این شهر می کند.

با تور ایتالیا تابستان 95 با آب و هوای بسیار عالی مواجه خواهید شد برای اینکه در این شهر تابستان گرم و آفتابی است و بارندگی در آن بسیار انداک است. جالب است بدانید مهم ترین صنعت این شهر توریسم است که همین موضوع باعث رونق بخشیدن به این شهر شده است.

در تور ایتالیا تابستان 95 و در شهر رم یکی از جاذبه های خاصی که خواهید دید بنای کولیزیوم است که بنای بسیار جالب و با تاریخچه عجیب و غریبی است گفته می شود این بنای قرون وسطی دو در دارد که یک در زندگی و در دیگر مرگ نام دارد و هم اکنون نیز بازدیدکنندگان از در زندگی وارد و از در مرگ خارج می شوند.

در تور ایتالیا تابستان 95 از فواره های تروی نیز مطمئنا دیدن خواهید کرد که مکان بسیار خوبی برای عکس گرفتن و ثبت خاطرات سفر محسوب می شود.

تور ایتالیا تابستان 95 به دلیل اتفاق افتادن در فصل بسیار خوبی که در آن گردشگران زیادی به این تور جذب می شوند فرصت خوبی را خرید پیش می اورد مخصوصا که مراکز خرید که در شهر رم و محله های دل کورسو و کندوتی و کوچه های مشرف به این خیابان وجود دارد که می توانید با مناسبترین قیمت اجناستان را خریداری کنید و از خرید منصفانه لذت ببرید. یکی از سوغاتی هایی که می توانید از شهر رم و در تور ایتالیا تابستان 95 تهیه کنید کفش و کیف های چرمی بادوام است، در این مارک های معروفی چون کارتیه، بولگاری، تیفانی و ... نیز از مارک هایی است که با اطمینان می توانید وسایل اصل بخرید.