تور ایتالیا ژانویه

تور ایتالیا ژانویه در بسیاری از آژانس های هواپیمایی انجام می گیرد. وشامل خدمات بسیاری می باشند.

 

از جمله خدمات تور ایتالیا ژانویه بلیط هواپیمایی رفت و برگشت،پروازهای داخلی ایتالیا  طبق برنامه سفر،اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه، ویزا شنگن،ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی،گشت شهری همراه با راهنمای فارسی زبان طبق برنامه سفر می باشد.

اگر قصد دارید در فصل  ژانویه به ایتالیا مسافرت کنید ، این شهر آب و هوایی معتدل و بارندگی مختصری دارد . ازآن جایی که هوا نه گرم است و نه سرد ، می توانید در تور ایتالیا ژانویه زیاد گردش کنید و ازنقاط دیدنی شهر لذت ببرید.

بنر نمونه 870*120

اما باید لباس های مختلفی به همراه ببرید تا برای موقعیت های گوناگون آمادگی لازم را داشته باشید .

 این دو فصل ، زمان بسیار جالبی برای گردشگری در رم محسوب می شود و توریست های بسیاری برای بازدید به این شهر مسافرت می کنند و درآن احساس راحتی می کنند . بنابر این با  تور ایتالیا ژانویه سفر دلپذیری را تجربه می کنید.

جاذبه های دیدنی بسیاری در تور ایتالیا ژانویه برای تماشا و یا انجام دادن وجود دارد که ماه ها و یا حتی سال ها برای تماشای تمام آن ها وقت لازم است. پیشنهاد ما برای لذت بیشتر از تور ایتالیا ژانویه  برای گردشگران استفاده از یک تور زمینی با اتوبوس است.

 این تور اتوبوسی در مکان های مهم توریستی توقف داشته و گردشگران برای پیاده و یا سوار شدن و بازدید از جاهای دیدنی رم اختیار تام دارند. دسترسی به رم از طریق هواپیما، قطار، اتوبوس و کشتی کروز امکان پذیر است.

یک اتوبوس عریض و یک شبکه مترو به گردشگران  تور ایتالیا ژانویه امکان دسترسی به کلیه نقاط شهر را می دهد.

قیت های  تور ایتالیا ژانویه متفاوت هستند برخی از آنها هزینه بازدید از مكانهای تاریخی و دیدنی را جداگانه حساب می كنند.

ولی در كل حدود 700000 تومان پول بلیط می شود و هزینه ها از 5000000 تومان حدودا  آغاز می شود.

همچنین در بعضی از آژانس ها تور ایتالیا ژانویه با کشتی صورت می گیرد.

مسير حركت كشتي در تور ایتالیا ژانویه :

بندر چيويتا وكيا شهر رم ،بندر ساوونادر شمال غربي ايتاليا و در آخر بازگشت مجدد به بندر م ايتاليا

خدمات كشتي كروز در تور ایتالیا ژانویه:

علاوه بر وعده هاي غذايي صبحانه، ناهار و شام- شامل انواع نوشيدني ها به صورت نامحدود می توان از این سرویس ها

 در تور ایتالیا ژانویه استفاده کرد.

تور ایتالیا ژانویه به دو صورت معمولی و سوپر برگزار می شوند.

پیش فروش تور ایتالیا ژانویه از آذر آغاز میشود

مدارک مورد نیاز تور ایتالیا ژانویه:   

1-: اصل + کپی پاسپورت ( پاسپورت قدیمی در صورت وجود) 2- اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبارو کپی آن 3-دو قطعه عکس 4 × 3 رنگی تمام رخ پشت زمینه سفید 4- پرینت گردش 6 ماه آخر حساب بانکی و موجودی بالای 27 میلیون با مهر و امضا بانک 5-سند ملکی به نام شخص متقاضی و برای خانم های خانه دار کپی سند مالکیت و مدارک همسر کافی می باشد 6- لیست پرداخت  حق بیمه و یا کارت پرسنلی وزارتخانه و یا سازمان  وابسته به ارگان دولتی 7-برای شاغلین گواهی اشتغال بکار خطاب به سفارت شامل سمت ، تاریخ استخدام،میزان درآمد و زمینه فعالیت شرکت ( در صورتی که شرکت خصوصی باشد لیست بیمه که نام مسافر در آن باشد 8- کپی روزنامه رسمی + اساسنامه + جواز کسب + پروانه کسب + پروانه مطب + کارت نظام ( در صورت وجود هر کدام از موارد ) 9- چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی به مبلغ 150 میلیون ریال به ازای هر نفر در وجه آژانس جهت ضمانت بازگشت مسافر و یا ضمانت نامه کتبی ارگان و یا وزارتخانه اعزام کننده.

.تور ایتالیا ژانویه به صورت انفرادی یا گروهی می باشد.

.گـشت تور ایتالیا ژانویه به صورت گشت شهری میباشد. و بازدید از جاذبه های توریستی میدان گلادیاتورها, معبد پانتئون, واتیکان و موزه ها صورت می گیرد.