تور ایتالیا با پرواز قطری

تور ایتالیا با پرواز قطری به صورت های مختلف در بسیاری از شرکت های گردشگری و برگزار کننده های تورها انجام می شود.

قطر ایرویز، هواپیمایی قطری یا قطری ایر لاین شرکت هواپیمایی ملی قطر و حامل پرچم کشورقطر است، که از ماه اکتبر ۲۰۱۳ به‌عنوان یکی از اعضای اصلی اتحادیه بین المللی وان‌ورلد به‌حساب می‌آید.

ایتالیا کشوری مملو از زیبایی و بناهای تاریخی کهن و آثار هنری است. معماری، هنر، تاریخ و قدمت این کشور توریستی آن را به یک کشور منحصر به فرد و دیدنی تبدیل کرده است.

بنر نمونه 870*120

همان گونه که می دانید تور ایتالیا از نظر نوع حمل و نقل به دو صورت تور هوایی و دریایی برگزار می شود. شما برای شرکت در تور ایتالیا با پرواز قطری باید یکی از مهمترین موارد، یعنی نوع خطوط پروازی را مد نظر خود قرار دهید. به همین دلیل قطری کی از بهترین ایرلاین ها برای سفر هوایی است.

شرکت در تور ایتالیا با پرواز قطری می تواند یک فرصت استثنائی برای شما فراهم کندتا از غذاهای لذیذ، سرگرمی های مختلف، مراکز تفریحی و تجاری زیبا، جاذبه های دیدنی متنوع، برگزاری برنامه های گوناگون و مراسم و مجالس مجلل بهره ببرید.

شما می توانید به منظور شرکت در این تور به سایت شرکت ها مراجعه کنید و با توجه به معیارهای خود در یکی از تورها به مقصد ایتالیا شرکت کنید.

هزینه ی شرکت در این تور نیز بستگی به عوامل مختلفی همچون مدت زمان اقامت، هتل مورد نظرجهت اقامت و میزان امکانات ارائه شده دارد. به همین دلیل قیمت تور ایتالیا با پرواز قطری می تواند بالانس داشته باشد و نتوان در مورد آن نظر قطعی بیان کرد. اما به طور میانگین از 4500000 تومان آغاز می شود.

به طور معمول خدماتی همچون: ارائه ی بلیط هواپیمایی رفت و برگشت با ایرلاین قطری،پروازهای داخلی ایتالیا  طبق برنامه سفر،اقامت در هتل های چند ستاره با صبحانه، ویزا شنگن،ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی،گشت شهری همراه با راهنمای فارسی زبان طبق برنامه سفر در تور ایتالیا با پرواز قطری ارائه می شود. پس در این تور شرکت کنید و تجربه یک سفر بی نظیر را کسب کنید.