تور نمایشگاه اکسپو 2016 میلان

تور نمایشگاه اکسپو 2016 میلان به منظور اعزام هیات های تجاری با هدف توسعه صنعت کشور و تعامل با مجرب ترین مدیران و کارآفرینان دنیا، کسب اطلاعات و برخورداری از آخرین تکنولوژی و دستاوردهای علمی انجام گرفت تاریخ برگزاری این تور از 11 اردیبهشت تا 9 آبان 1394 بود.

ادامه مطلب

تور میلان

تور میلان، سفر به شهری که به طور ناخودآگاه نام لئوناردو داوینچی (نقاش بزرگ) را تداعی‎ می‎‎کند، یکی از مهیج ترین سفرهایی که هر جهانگرد و علاقمند به یادگیری،‎ می‎‎تواند در زندگی خود تجربه نماید.

ادامه مطلب

تور فلورانس

تور فلورانس یکی از محبوبترین و جذابترین تورها میباشد. هرساله تعداد زیادی از مردم دنیا خواستار شرکت در تور فلورانس میباشند. شما میتوانید با مراجعه به سایتهای مربوطه اطلاعات مورد نیاز خود را جهت شرکت در تور فلورانس را کسب نمایید.

ادامه مطلب

تــور دور ایتالیا

تور دور ایتالیا

تور دور ایتالیا شامل خدماتی همچون بلیط رفت و برگشت، ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی، اقامت در هتلهای چند  ستاره با صبحانه، ویزای شنگن، بیمه و... می باشد.

ادامه مطلب

تور ونیز

 تور ونیز یکی از عالی ترین مقاصد گردشگری جهت سفر به ایتالیا است. تور ونیز توری بی نظیر است زیرا ونیز شهری بی نظیراست که بر روی یک تالاب که توسط دریای ادریاتیک احاطه شده، بنا شده است.

ادامه مطلب

تور ایتالیا زمینی

تور ایتالیا زمینی را می توانید در بسیاری از شرکت ها بیابید. ایتالیا سرزمینی زیبا با چشم اندازهای فراوان و جاذبه های زیاد است. به همین دلیل تورهای زیادی به مقصد آن برگزار می شود. تورهای ایتالیا به صورت هوایی، دریایی و زمینی نیز برگزار می شود.

ادامه مطلب

تور ایتالیا فرانسه

تور ایتالیا فرانسه بعنوان یک سفر ترکیبی خاطر انگیز در قاره سبز اروپا برای گذراندن تعطیلات و بازدید از طبیعت زیبا و جاذبه های توریستی می تواند بسیار شگفت انگیز باشد.

ادامه مطلب

تور ایتالیا اسپانیا

تور ایتالیا اسپانیا از جمله تور هایی است که جذابیت فوق العاده ای برای گردشگران سراسر جهان دارد. در تور ایتالیا اسپانیا میتوان از جاذبه های توریستی بسیار متنوعی دیدن کرد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب