آفر تور ایتالیا

آفر تور ایتالیا بهترین فرصت شما برای سفر به این کشور زیبا و تاریخی است. ماهی فروشان، صحنه های هیاهو، نمای خارجی قدیمی و کانال ؛ همگی را در یک تجربه در این تور می توان دید. رم و واتیکان همیشه مرکز سفرهای زیارتی بوده اند که در این تور به آنها رسیگی می شود.

 گـشت آفر تور ایتالیا به صورت گشت شهری می باشد. و بازدید از جاذبه های توریستی میدان گلادیاتورها, معبد پانتئون, واتیکان و موزه هاصورت می گیرد.

 از جمله خدمات آفر تور ایتالیا  بلیط هواپیمایی رفت و برگشت،پروازهای داخلی ایتالیا  طبق برنامه سفر،اقامت در هتل  چند ستاره با صبحانه، ویزا شنگن،ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی،گشت شهری همراه با راهنمای فارسی زبان طبق برنامه سفر می باشد.

بنر نمونه 870*120

 قیمت های این تور متفاوت است و برخی از آنها هزینه بازدید از مكانهای تاریخی و دیدنی را جداگانه حساب می كنند.

ولی در كل حدود 700000 تومان پول بلیط می شود و هزینه ها از 5000000 تومان حدودا  آغاز می شود.

همان گونه که متوجه شدید، هزینه‌ی آفر تور ایتالیا خیلی ارزان نیست. برای مثال میدان ناوونا که موقعیت بسیار خوبی دارد شبی ١٠٠ تا ١٥٠ یورو برای یک اتاق دو نفره هزینه دارد و هزینه‌ی آثار دیدنی بین ٣-٤ یورو تا ١٠ یورو متغیر است. در نهایت مسافرت در ایتالیا چندان ارزان تمام نمی‌شود ولی به دیدن آن همه شگفتی تاریخی و مذهبی، لمس کردن فرهنگ ایتالیایی و گشت و گذار در پایتخت جهان، نه یک بار که چندبار می‌ارزد و آفر تور ایتالیا نیز فرصت مناسبی برای سفر به این کشور می باشد.