ونیز

شهر ونیز ایتالیا واقعا نیاز به معرفی ندارد. فقط نام ونیز و تصاویر زیبایش، حتی برای کسانی که پا به کشور اروپایی ایتالیا نگذاشته اند، به یک میزبان تبدیل شده است.

قایق های پاروئی گوندولا، پل قدیمی و معروف ریالتو، بارج طلایی از جمله نمادهای شهر ونیز هستند که به خاطر شهرت و منحصر به فرد بودنشان شهر ونیز ایتالیا را بی نیاز از معرفی می سازد. سنت مارک با موزاییک طلا، هنرهای به کار رفته شده در خارج و داخل کلیساها، پیچ و خم شهر در کانال های آبراهه معماری شهر شناور بر آب ونیز را به طور منحصر به فردی تحت تاثیر قرار داده است. شهر ونیز ایتالیا با حمل و نقل دریاییش دارای کلیساهای متعدد و فراوانی همچون کلیسای سانتاماریا دلاسلو و کلیسای سن مارکو می باشد و زیبایی هایی همچون برج ناقوس کلیسای سنت مارک و کاخ سانتا سوفیا را دارد.

بنر نمونه 870*120

شهر ونیز ایتالیا یک مکان با شکوه، عاشقانه، زیبا، رویایی و شگفت انگیزی است که در نقابی زیبا فرورفته است که با دیدن چند فیلم و عکس نمی توان به سادگی از ان گذشت، بقا تجربه شاد و خاطره انگگیز سفر به ونیز را به دست اورید و با قایق های گوندولا از جاذبه های طبیعی و تاریخی ان دیدن کنید. آن وقت است که سخن از زیبایی های ونیز سخت می شود. برای سفر به شهر ونیزایتالیا و شنیدن موسیقی کلایک آن آرامترین فصل، فصل زمستان است. فصل های بهار، تابستان و پاییز ونیز مملو از گردشگرانی می شود که از نقاط مختلف جهان برای گشت و گذار و گذراندن اوقات فراغت خود به ونیز می آیند، اما اواخر پاییز و شروع زمستان یک فرصت فوق الاده برای کسانی است که به دنبال آرامش می باشند. هتل ها ارزان تر است و رفت و آمد در کوچه های باریک ونیز سخت نمی شود. جشنواره های فیلم ونیز در ماه های مرداد و شهریور مصادف با اواخر اوت و اوایل ماه سپتامبر برگزار می شود.

شهر ونیز ایتالیا از بیش از صد جزیره کوچک تشکیل شده است و ای جزایر کوچک توسط کانال ها به هم متصل شده اند. ونیز در یک تالاب از دریا و توسط سرزمینی به نام میعادگاه ساحلی زیبا محافظت می شود. تنها چیزی که گردشگران این شهر زیبا را غصه دار می کند، به زیر آب رفتن ونیز در زمانی است که شاید هرگز انتظارش را نداشته باشیم. این مساله صندوقچه ای از ایده ها و جاذبه های تاریخی کهن را با خود به زیر آب می برد و ناپدید می کند. بنابریان برای دیدن زیبایی های شهر ونیز ایتالیا باید کمی تعجیل کرد.

ویزا ایتالیا

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا مدرکی است که ضمیمه گذرنامه می شود و نشان می دهد شما از سوی یکی از مقامات آن کشور مورد تایید برای ورود به آن کشور هستید. همچنین ویزای ایتالیا هدف شما و مدت زمان سفرتان ایتالیا را مشخص می کند.

یک نمونه از ویزا، ویزای شنگن یا ویزای اروپاست و برای کسانی که می خواهند به محدوده شنگن وارد شوند و ساکن محدوده شنگن نیستند، صادر می شود. ایتالیا از جمله کشورهای محدوده شنگن با جاذبه های گردشگری بسیار است که ویزای ایتایا از قوانین ویزای شنگن پیروی می کند. ویزای ایتالیا دارای دو تاریخ است. تاریخ اعتبار ویزا و تاریخ مدت زمان مجاز برای حضور در ایتالیا که حداکثر سه ماه (90 روز) می باشد.

رزرو تور ایتالیا

رزرو تور ایتالیا

رزو تور ایتالیا یکی از دغدغه هایی که قبل از سفر به این کشور و کلا برای هر سفر به وجود می آید جدای از مسائل مالی، مسئله زمانبندی و مقصدیابی است. تورهای گردشگری نه تنها راحتی و آسایش را از طریق رزو تور ایتالیا یک محل اقامتی به همراه می آورند بلکه به دلیل در نظر گرفتن شرایط جوی و برآورد هزینه سفر و زمانبندی مناسب شرایطی برای یک سفر لذت بخش را فراهم می کنند. ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای توریستی می تواند مقصد مناسبی برای گردشگران باشد. همراه با خدمات مجموعه گردشگری ......... می توانید رزرو تور ایتالیا به صورت انفرادی و گروهی انجام دهید. مشاورین تور خارجی ما مشاوره و خدمات لازم برای اخذ ویزای ایتالیا (ویزای شینگن) به همراه رزو هتل، بیمه مسافرتی و بلیط رفت و برگشت را در اختیار شما قرار می دهند.

بلیط ایتالیا

بلیط ایتالیا

بلیط ایتالیا با توحه به نکته های مختلف متفاوت است. قیمت بلیط ایتالیا بسته به نوع پروازو زمان پرواز تغییر می کند.

به همین خاطر اگر قصد سفر با یک ایرلاین شناخته شده را دارید،بهتر است سعی کنید سفر خود را طوری تنظیم کنید که در ایام لوسیزن سفر کنید که بلیط ایتالیا ارزانتر است.