میلان

شهر میلان ایتالیا یکی از شیک ترین شهرهای ایتالیا و یکی از غنی ترین شهرستانهای اروپا می باشد.

آنچه این گونه میلان را زیبا و غنی نگه داشته است، جاذبه های تاریخی و هنری آن است. میلان دارنده کلیسای جامع گوتیک است که از کلیساهای بزرگ و قدیمی جهان می باشد و تابلوی شام اخر از آن اوست. شهر میلان ایتالیا سالن تئاتری بزرگ و تاریخی همچون سالن تئاتر لا اسکالا را دارد و با وجود موزه‌ی دوئومو، کاخ اسفورتسسکو ، قصر سلطنتی سن آمبروجو بر جاذبه های خود می بالد. مسافران با لذت فراوان بر این شهر پر زرق و برق در صحنه های هنرمندیش قدم می گذارند و فرهنگ غنی ان را مرور می کنند. شهری که با وجود ویرانی بسیار در جنگ جهانی دوم، امروز توانسته با بازسازی عظیم و یکپارچه سیمایی زیبا و متحیر کننده به خود دهد.

بنر نمونه 870*120

شهر میلان ایتالیا در شمال غربی این کشور در منطقه لمباردی در حدود 30 مایلی جنوب رشته کوه های الپ واقع شده است و بسیار نزدیک به منطقه دریاچه کومو و مگیوره قرار دارد. به نقشه میلان نگاه کنید، در فاصله ای کمتر از سه ساعت با قطار سریع و سیر به شهرهای زیبا و توریستی روم و ونیز خواهید رسید. شهر میلان دارای دو فرودگاه است. یکی فرودگاه بین المللی و بزرگ مالپنسا در شمال غرب میلان است که به ایستگاه های سانترال و کادرنا در نزدیکی مرکز تاریخی میلان متصل است و دیگری فرودگاه کوچک لیناته در شرق میلان است که بیشتر برای پروازهای داخلی ایتالیا و اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی از طریق اتوبوس قابل دسترس است. به طور کلی حل و نقل عمومی شهر میلان ایتالیا بسیار خوب است. اتوبوس، مترو و تاکسی های فراوان دسترسی مسافران به مراکز مختلف تجاری، تاریخی، گردشگری را آسان کرده است.

شهر میلان ایتالیا شهری بسیار گرم و مرطوب در تابستان و هوایی مناسب در زمستان دارد. کلوپ هی شبانه محبوبیت بسیاری میان مسافران و گردشگران پیدا کرده است. سینما، تئاتر و مراکز فرهنگی میلان در بیشتر ساعات شبانه روز مملو از جمعیت است که بسیاری از این جمعیت را گردشگران و مسافران تشکیل می دهند. غذاهای سنتی و معروف شهر میلان ایتالیا شامل ریزوتو میلان آلا (ظرف برنج ساخته شده با زعفران) و میلان آلا کتولتا (گوشت گوساله پوشیده با نان) که بسیار خوشمزه و لذیذ می باشند. با وجود این همه تنوع در شهر زیبای میلان، سفرنامه ای خاطره انگیز برای خود به ارمغان آورید.

ویزا ایتالیا

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا مدرکی است که ضمیمه گذرنامه می شود و نشان می دهد شما از سوی یکی از مقامات آن کشور مورد تایید برای ورود به آن کشور هستید. همچنین ویزای ایتالیا هدف شما و مدت زمان سفرتان ایتالیا را مشخص می کند.

یک نمونه از ویزا، ویزای شنگن یا ویزای اروپاست و برای کسانی که می خواهند به محدوده شنگن وارد شوند و ساکن محدوده شنگن نیستند، صادر می شود. ایتالیا از جمله کشورهای محدوده شنگن با جاذبه های گردشگری بسیار است که ویزای ایتایا از قوانین ویزای شنگن پیروی می کند. ویزای ایتالیا دارای دو تاریخ است. تاریخ اعتبار ویزا و تاریخ مدت زمان مجاز برای حضور در ایتالیا که حداکثر سه ماه (90 روز) می باشد.

رزرو تور ایتالیا

رزرو تور ایتالیا

رزو تور ایتالیا یکی از دغدغه هایی که قبل از سفر به این کشور و کلا برای هر سفر به وجود می آید جدای از مسائل مالی، مسئله زمانبندی و مقصدیابی است. تورهای گردشگری نه تنها راحتی و آسایش را از طریق رزو تور ایتالیا یک محل اقامتی به همراه می آورند بلکه به دلیل در نظر گرفتن شرایط جوی و برآورد هزینه سفر و زمانبندی مناسب شرایطی برای یک سفر لذت بخش را فراهم می کنند. ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای توریستی می تواند مقصد مناسبی برای گردشگران باشد. همراه با خدمات مجموعه گردشگری ......... می توانید رزرو تور ایتالیا به صورت انفرادی و گروهی انجام دهید. مشاورین تور خارجی ما مشاوره و خدمات لازم برای اخذ ویزای ایتالیا (ویزای شینگن) به همراه رزو هتل، بیمه مسافرتی و بلیط رفت و برگشت را در اختیار شما قرار می دهند.

بلیط ایتالیا

بلیط ایتالیا

بلیط ایتالیا با توحه به نکته های مختلف متفاوت است. قیمت بلیط ایتالیا بسته به نوع پروازو زمان پرواز تغییر می کند.

به همین خاطر اگر قصد سفر با یک ایرلاین شناخته شده را دارید،بهتر است سعی کنید سفر خود را طوری تنظیم کنید که در ایام لوسیزن سفر کنید که بلیط ایتالیا ارزانتر است.