سواحل ایتالیا

بازدید: 1751

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سواحل ایتالیا و آب و هوای مدیترانه ای آن از جمله مقاصد طبیعی برای گردشگران سراسر جهان است.

ایتالیا شهرهای زیبای رم، ونیز، میلان و فلورانس را با تمام شگفتی هایشان در خود جای داده است. این شبه جزیره توریستی از آثار هنری و تاریخی چیزی کم ندارد و در کنار این بناهای کهن مناظر طبیعی و رویایی آن جلوه ایی خاص و منحصر به فرد به این کشور اروپایی داده است.

بنر نمونه 870*120

 سواحل ایتالیا سواحل شاعرانه اند که در جنوب و در امتداد دامنه های ناهموار کوه ها می باشند. وجود گاردهای ساحلی امنیت و آرامش در سواحل ایتالیا دو چندان شده است. سواحل ایتالیا بسیار زیاد و متنوع هستند، از جمله سواحل ایتالیا می توان به ساحل آمالفی، ساحل پوتوفینو، ساحل ساردینیا و ساحل کاپری اشاره کرد. ساحل آمالفی در کنار صخره های بزرگ در امتداد کوه ها تا دریای مدیترانه کشیده شده است که در فصول بهار و پاییز آب و هوایی بی نظیر دارد. بناهای تاریخی، آثار هنری، کلیساها، مراکز تفریحی و گردشگری و تجاری و اقامتگاه ها و هتل های بسیاری در اطراف این ساحل رویایی وجود دارد که بر زیبایی طبیعی آن می افزاید. وجود کوه و جنگل زیاد در اطراف ساحل آمالفی کوهنوردی، پیاده روی، دو چرخه سواری و ماهیگیری در زیر آفتاب درخشان و گرم را مهیای ساخته است. ورزش های آبی متنوع در ساحل آمالفی بسیار دیده می شود. انواع غذاهای دریایی و نوشیدنی های سرد و گرم با طعمی فوق العاده در دسترس است. که این امکانات رفاهی و تفریحی بر جذابیت این ساحل زیبا افزوده است. ساحل پورتوفینو نیز یکی دیگر از سواحل ایتالیا است که به دهکده ساحلی معروف شده است. چشم انداز ساحلی زیبای و افسانه ایی پورتوفینو استراحتگاهی آرام و دلنشین را فراهم می سازد. در شن های نرم ساحل پورتوفینو قدم بزنید، استراحت کنید، به صدای دریا گوش دهید و از نسیم خنکی که می وزد لذت ببرید. ساحل ساردینیا به عنوان دومین کشش از جزیره ای واقع در دریای مدیترانه است. خط ساحلی پوشیده شده با شن و ماسه های سفید که مجموعه فعالیت های اسب سواری و قایقرانی را فراهم می کند. در روزهای سرد زمستانی ساحل جزیره ساردینیا بهترین مرکز اسکی بازی است. ساحل کاپری نیز از دیگر سواحل ایتالیا است این شهرستان ساحلی واقعا یک جزیره مملو از زیبایی است و مقصد تاریخی مسافران زیادی برای لذت بردن از مناظر شگفت انگیز و فرهنگ آن است. تنوع خوراک ها و مواد غذایی بسته بندی شده در این ساحل زیبا تهیه نمود.

سواحل ایتالیا برخی بزرگ، برخی کوچک، برخی پر زرق و برق، برخی روستایی، برخی از شن و ماسه، برخی آتشفشانی است. انتخاب ما از سواحل ایتالیا در تورهای ایتالیا، جزایر و خطوط ساحلی دیدنی و جذابی است که دارای ماجراجویی های سرگرم کننده و آب و هوایی مناسب است.