تور لحظه آخری ایتالیا

تور لحظه آخری ایتالیا

تور لحظه آخری ایتالیا با قیمتی استثنائی برای مسافران و گردشگران ایتالیا مهیا شده است. این تور با تخفیف ویژه و بهترین امکانات و شرایط برای تمامی مسافران عزیز در سراسر ایران و مسافران مقیم خارج از کشور فراهم است. خدمات گردشگری ... تور لحظه آخری ایتالیا را با توجه به ظرفیت محدود پرواز و نزدیک به زمان حرکت با کاملترین شرایط و امکانات برای یک سفر اروپایی با نرخ باورنکردنی ارائه می دهد.

با رزرو تور لحظه آخری ایتالیا بلیت رفت و برگشت هواپیما، ویزای فوری شنگن، هتل ... ستاره به همراه صبحانه، بیمه مسافرتی، لیدر ایرانی فارسی زبان و راهنمای محلی برای گشت داخلی در شهرهای ایتالیا و بازدید از جاذبه های گردشگری برای گردشگران و مسافران عزیز فراهم می شود.

بازدید از تاریخ کهن رم باستان و آثار هنری آن با قدمتی هزارساله از جمله خدمات تور لحظه آخری ایتالیا خواهد. سفر به پایتخت ایتالیا شهر رم باستان و بازدید از بزرگترین استادیوم آن، کلیسای سن پیترو رم، قصر سن آنجلو، میدان پوپولو، پله‌های اسپانیایی، چشمه عشاق، معبد پانتئون، میدان ناوونا، خیابان ویا دل کورسو، میدان ونیز و شهر واتیکان در تور لحظه آخری ایتالیا در نظر گرفته شده است. همچنین در تور لحظه آخری ایتالیا به شهرهای میلان، ونیز، فلورانس برای بازدید از بسیاری از جاذبه های تاریخی و کهن ایتالیا خواهید رفت. میدان سن‌مارکو، عمارت باسیلیکا در میدان سن‌مارکو، گرند کانال، پل دیدگاه، پل ریالتو، بازار محلی میوه و غذای ریالتو، گندله سواری در آبراهه‌های ونیزی، دوئمو، کلیسای جامع، میدان و تئاتر لا اسکالا، گالری ویتوریو امانوئل، خیابان ناوییلیو، کاخ قرون وسطایی کاستلو، کلیسای سانتاماریا دل فیوره، میدان سن‌مارکو، میدان میکل آنژ، پل قدیمی پونته وچیو، مجسمه داوود، میدان سنیورا و مجسمه‌های آن و برج کج پیزا از جمله جلوه های توریستی این شهرهای زیبا و دیدنی هستند که با رزرو تور لحظه آخری ایتالیا دیدن از آن ها مهیا می شود.

خدمات گردشگری .... همراه با تور لحظه آخری ایتالیا برای شما بهترین امکانات و بالاترین کیفیت را برای یک سفر رویایی به ایتالیا در نظر گرفته است. در تور لحظه آخری ایتالیا نه تنها از عالی ترین شرایط بهره خواهید برد بلکه با قیمتی بسیار مناسب با کاهش هزینه ها سفری به یادماندنی و فراموش نشدنی را برای شما فراهم می گردد.

مسافران عزیز در سراسر کشور و مسافران مقیم خارجی می توانند از خدمات تور لحظه آخری ایتالیا بهره مند شوند. در ضمن برای مسافران مقیم خارج از کشور هزینه های ویزا و بلیت از امکانات و خدمات تور کسر خواهد شد.