تور میلان

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1043

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تور میلان، سفر به شهری که به طور ناخودآگاه نام لئوناردو داوینچی (نقاش بزرگ) را تداعی‎ می‎‎کند، یکی از مهیج ترین سفرهایی که هر جهانگرد و علاقمند به یادگیری،‎ می‎‎تواند در زندگی خود تجربه نماید.

تور میلان به معنای بازدید از اثار تاریخی به جا مانده از قرون گذشته‎ می‎‎باشد. در تور میلان ‎ می‎‎توان از میراث جهانی یونسکو، کلیسای سانتا ماریا دله به تماشای تابلو شام آخر شاهکار هنری داوینچی رفت. ساخت این کلیسا به قرن 15 میلادی بر‎ می‎‎گردد.

در تابلوی شام آخر، عیسی مسیح به تصویر کشیده شده که در کنار شاگردان خود برای آخرین وعده غذایی بر روی یک میز نشسته اند. برای تماشای این تابلو باید نوبت گرفت به طوری که صف‎ها‎ی طولانی در جلوی ساختمان به چشم‎ می‎‎خورد که برای دیدن در انتظار‎ می‎‎مانند. به دلیل ازدیاد جمعیت برای بازدید از تابلوی شام آخر، تنها کسانی‎ می‎‎توانند وارد کلیسا شوند که از قبل بلیط دریافت کرده باشند. برای هر گروهی که وارد محوطه تابلو‎ می‎‎شوند، تنها 15 دقیقه فرصت داده‎ می‎‎شود.

بنر نمونه 870*120

در تور میلان، فروش بلیط و رزرو بازدید از قلطه فورزا و لااسکالا، خانه اپرا در نزدیکی ساختمان صورت‎ می‎‎گیرد. کلیسای جامع میلان یکی دیگر از مکانهایی است که در تور میلان مد نظر‎ می‎‎باشد. برای بازدید از این مکانها یک لیدر نیز به راهنمایی و شرح وقایع برای گردشگران‎ می‎‎نماید. تور میلان به بازدید از نقاط مختلف شهر کامل نخواهد شد و در این شهر بوتیک‎ها‎ی شیک و فروشگاه‎ها‎ی لوکس و پر زرق و برقی قرار دارد که از جمله آنها‎ می‎‎توان به گالری امانوئل اشاره کرد و جزء برنامه های تور میلان میباشد. کاوش و خرید در گالری ویتوریو امانوئل به عنوان برجسته ترین مکانها مد در ایتالیا است که در تور میلان ، مسافران به آنجا هدایت‎ می‎‎شوند. در این مکان‎ می‎‎توان برترین پوشاک جهان با برندهای معروف بین المللی را پیدا کرد.

این ساختمان در قرن 15 میلادی توسط پادشاه آن زمان بنا گردید. در داخل ساختمان وسایل تزئینی بسیاری از قبیل لوسترهای کریستالی، ارکستر سمفونی و ... به چشم‎ می‎‎خورد. برای بازدید از این مکان، مسافران تور میلان‎ می‎‎توانند از طریق راهنمایی لیدر تور، بلیط خود را تهیه نموده و وارد محوطه ساختمان شوند.

سوار شدن بر قطار اکسپرس و تماشای مسیرهای زیبا در امتداد مسیر یکی دیگر از جذابیتهای تور میلان به شمار‎ می‎‎رود. یکی از جاده‎ها‎ی زیبایی که در تور میلان برای بسیاری از مسافران محبوبیت زیادی دارد، سنت موریتز است که به خاطر داشتن مناظر زیبا مورد پسند بسیاری از گردشگران و جهانگردان‎ می‎‎باشد. تماشای دریاچه در طی مسیر، رشته کوه های آلپ، رودخانه ها و آبشارهای زیبا از جمله شگفتی ها در جاده سنت موریتز است.