تور فلورانس

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1226

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور فلورانس یکی از محبوبترین و جذابترین تورها میباشد. هرساله تعداد زیادی از مردم دنیا خواستار شرکت در تور فلورانس میباشند. شما میتوانید با مراجعه به سایتهای مربوطه اطلاعات مورد نیاز خود را جهت شرکت در تور فلورانس را کسب نمایید.

 تور فلورانس همه ساله به شکلهای مختلفی برگزار میشود و از بسیاری از مناطق بازدید به عمل می اید.

تور فلورانس مانند بسیاری از تورهای دیگر دارای افرتور و تور لحظه تخری میباشند. اما بهتر است از همان ابتدا جهت شرکت در تور فلورانس را در برنامه ی خود قرار دهید.

بنر نمونه 870*120

معمولا در تور فلورانس خدمات زیر ارائه میشود:

 بلیط رفت و برگشت هواپیمایی معتبر، ترانسفر فرودگاهی  ، اقامت در هتلهای چند ستاره با صبحانه ،ویزای شینگن ،بیمه مسافرتی،تور لیدر فارسی زبان – گشتهای شهری بهمراه تور لیدر فارسی زبان و راهنمای  محلی  طبق برنامه تو

درتور فلورانس  شما می توانید از جزایر آفتابی، آسمان آبی‌، دریاچه یخبندان شمال، آتشفشان آتشین جنوب، چرخ زدن در تاکستان ها، چشم انداز شهری، و تعداد بیشترین بنادر تاریخی که یونسکو ثبت کرده است، دیدن کنید.

فلورانس شهری زیبا، تاریخی و خوش آب و هوا در شمال ایتالیاست. وقتی از سفر به ایتالیا صحبت می شود، فلورانس از جمله جاهایی است که دیدن آن حتماً باید جزو برنامه قرار گیرد.

ساختمان های مشهور میلان مشابه بسیاری دیگر از شهرهای ایتالیا، نمی تواند با معماری فلورانس رقابت کند. پس یکی از علتهای شرکت در تور فلورانس همین معماری های بی نظیر است..

 

 صومعه ی مشهور دومو که توسط فیلیپو برونلسکی  معمار مشهور ایتالیایی در قرن پانزدهم ساخته شده و در زمان ساخت، بزرگترین عمارت ایتالیا به شمار می رفت، از جمله جاذبه های تور فلورانس به شمار می رود..

گردشگران در تور فلورانس برای بازدید از رودخانه آرنو با آن مناظر و چشم اندازهای زیبا و پل های متعددی که بر روی آن بنا شده، بسیار مشتاقند.

محل نگهداری مجسمه داوود میکل آنژ است از جمله جاهای پرطرفدارتور فلورانس به شمار می رود.

 دیدنی های تور فلورانس به موزه ها ختم نمی شود.

پل زیبا و باستانی پونته ویکینو  که بر روی رودخانه آرنو کشیده شده است، یکی از محبوب ترین پل های قدیمی در ایتالیاست و در تور فلورانس از ان دیدن میشود..

گردشگرانی که به فلورانس بیایند می توانند به آسانی، بازدید از برج پیزا را نیز در برنامه تور فلورانس خود بگنجانند.

شما می توانید از مغازه های فلورانس، مواد اولیه را خریداری کنید و خودتان در آپارتمان محل اقامت تان، سلف سرویس به راه بیاندازید و این از لذتهای تور فلورانس است.

سفر به فلورانس را فراموش نکنید؛ برای دیدن ده ها جای تماشایی آن و لذت بردن از غذاهای خوشمزه ای که در این شهر زیبا تهیه می شود را در تور فلورانس از دست ندهید..

مطمئناً شما درتور فلورانس لحظات به یادماندنی و شادی را تجربه خواهید کرد.