تور ایتالیا یونان

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 962

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور ایتالیا یونان همانگونه که از نامش پیداست از دو کشور ایتالیا و یونان دیدن می کند.

تور ایتالیا یونان ترکیبی از بهترین جاذبه ها میباشد. زیرا هردو کشور دارای جاذبه های بسیاری هستندو هم مدرنیته و هم سنت در تور ایتالیا یونان مشهود است. برای دریافت اطلاعات میتوانید به سایتهای مربوطه مراجعه کنید و در تور ایتالیا یونان شرکت کنید.

 هزینه ی تور ایتالیا یونان بستگی به هتل انتخابی توسط شرکتها و مدت زمان اقامت در این کشورها دارد.

بنر نمونه 870*120

یونان کشوری در جنوب شرقی اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان است، این کشور از شمال با آلبانی، مقدونیه و بلغارستان و در شرق با ترکیه دارای مرز مشترک زمینی است. ایتالیا یکی از اعضای پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) است و نیروهای خود را تاکنون به مناطق جنگی چون بوسنی، کوزوو، آلبانی و افغانستان اعزام کرده است.

خدماتی که در تور ایتالیا یونان ارائه میگردد شامل موارد زیر است:

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی معتبر- هتل چند ستاره بهمراه صبحانه - ویزای شینگن - ترانسفر فرودگاهی و پرواز بین شهری - بیمه مسافرتی - لیدر فارسی زبان از تهران گشت تمام روز رم شامل بازدید از کلوزئوم - شهر قدیم رم - واتیکان وگشت تمام روز آتن شامل بازدید از مقبرع زئوس - آکروپولیس - استادیوم پاناتینایکوس و... .

شرکت های زیادی تور ايتاليا يونان را برگزار ميكند دراين تور از ديدنيهاي آتن و رم ديدن خواهيد كرد از اين فرصت براي ديدن استفاده كنيد.

معمولادر تور ایتالیا یونان  اقامت چند شب در آتن و چند شب رم صورت میگیرد.

در تور ایتالیا یونان به طور معمول از مکانهای زیر دیدن صورت میگیرد:

دروازه کنستانتین، میدان مردم، موزه واتیکان، قصر سنت آنجلو، مجسمه یادبود گاریبالدی، میدان ریپوبایکا، یادواره ویتوریو امانوئل، میدان ناوُنا، میدان ونیز،... که از دیدنی های ایتالیا در تور ایتالیا یونان است..

اکروپولیس که شناخته شده ترین بنای تاریخی یونان باستان است موزه باستان شناسی آتن نیز یکی از کلکسیون‌های بی همتای تاریخی است.

دلفی نیز یکی دیگر از بناهای تاریخی یونان است که معابد و عبادتگاه‌های یونانی‌های باستان را در بر دارد.

کنوسوس در جزیره کرت نیز دارای نقاشی‌های روی دیوار زیبا و موزه‌های مختلف است.

معبد ورجینا  در مقدونیه نیز یکی دیگر از صدها جاذبه توریستی و تاریخی یونان است.

تمامی این جاذبه ها در تور ایتالیا یونان قابل دسترسی و مشاهده هستند. قیمت تور ایتالیا یونان به طور میانگین از 12000000 آغاز میشود. که البته در زمانهای مختلف این قیمتها متفاوت میباشند.