تور ایتالیا فرانسه

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1110

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور ایتالیا فرانسه بعنوان یک سفر ترکیبی خاطر انگیز در قاره سبز اروپا برای گذراندن تعطیلات و بازدید از طبیعت زیبا و جاذبه های توریستی می تواند بسیار شگفت انگیز باشد.

کشور فرانسه با بیش از ۸۰ میلیون نفر توریست خارجی و کشور ایتالیا با ۴۶ میلیون نفر توریست خارجی جز کشورهای توریستی با جاذبه های دیدنی و زیبای اروپا محسوب می‌شوند. تور ایتالیا فرانسه با رزرو محل های اقامتی زیبا و لوکس و هتل های ..... ستاره با بهترین امکانات همراه با صبحانه و شام عالی ترین سفر را برای شما به همراه می آورد و با تهیه بلیت رفت و برگشت، ویزای شنگن آسودگی خاطر را برای شما فراهم می کند.

بنر نمونه 870*120

در تور ایتالیا فرانسه خدمات گردشگری ....... امکاناتی همچون بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی، لیدر ایرانی فارسی زبان و راهنمای محلی برای مسافران در نظر گرفته شده شده است تا در بازدید از جاذبه های توریستی این دو کشور اروپایی نهایت لذت را ببرند.

با برنامه ریزی و زمانبندی مشاوران تور ایتالیا فرانسه مجموعه ما از تمام لحظات خود در سفر به ایتالیا و فرانسه با مناسب ترین هزینه، نهایت استفاده را خواهید برد. ایتالیا و فرانسه با داشتن مراکز تفریحی بسیار در شهرهای مختلف خود یکی از بهترین مقاصد توریستی و گردشگری برای تور ایتالیا فرانسه است، از جمله بزرگترین استادیوم رم باستان، شهر واتیکان و کلیسای سن پیترو، قصر سن آنجلو، میدان پوپولو، پله‌های اسپانیایی، چشمه عشاق، معبد پانتئون، میدان ناوونا، خیابان ویا دل کورسو، میدان ونیز در شهر رم و میدان سن‌مارکو، عمارت باسیلیکا در میدان سن‌مارکو، کانال اصلی (گرند کانال)، پل دیدگاه (پلی که بین زندان پیومبی و دادگاه پالاتزا دوکاله قرار دارد و محلی بود برای آخرین دیدار زندانیان با شهر)، پل ریالتو، بازار محلی میوه و غذای ریالتو، گندله سواری در آبراهه‌های ونیزی در شهر ونیز و دوئمو، کلیسای جامع، میدان و تئاتر لا اسکالا، گالری ویتوریو امانوئل، خیابان ناوییلیو (کانال آبی که توسط داوینچی طراحی شده)، کاخ قرون وسطایی کاستلو در شهر میلان و کلیسای سانتاماریا دل فیوره، میدان سن‌مارکو، میدان میکل آنژ، اصلی ترین پل قدیمی شهر (پونته وچیو)، مجسمه داوود، میدان سنیورا و مجسمه‌های آن در شهر فلورانس و در نهایت کلیسای جامع نوتردام، خیابان شانزه لیزه، میدان سرباز گمنام، رودخانه سن، منطقه لادفانس، محله هنرمندان، پانتئون، ورودیه برج ایفل، ورودیه کاخ ورسای وگشتهای اختیاری (موزه لوور، گالری لافایت، دیزنی لند، آوت لت لا وله، مولن روژ) در پاریس فرانسه مراکز و جذبه هایی هستند که با رزرو تورایتالیا فرانسه و سفر به ایتالیا و فرانسه بازدید از انها امکان پذیر می باشد.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر تور ایتالیا فرانسه به اینجا و جهت رزرو تور ایتالیا فرانسه به اینجا بروید.