تور ایتالیا سوئیس

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1207

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 تور ایتالیا سوئيس تركيبي كلاسيك از كشور توريستي ايتاليا سوئيس است.

 اين تور در  آژانس ها اجراء خواهد شد. ايتاليا شهرهاي توريستي بسياري دارد از جمله رم ، فلورانس ، ونيز ، پيزا ، ميلان و بسياري شهرهاي ديگر. تور ايتاليا نامي آشنا براي همه گردشگران دنيا و ايران است. تور ايتاليا سوئیس توري است كه بسياري از گردشگران ايراني در سال به دنبال مشاركت در آن هستند.

بنر نمونه 870*120

  تور ايتاليا سوئیس تور كشورهایي تاريخي و باستاني و اثر گذار از زمان امپراتوري روم ، قرون وسطي و دوره رنسانس است. ایتالیا در جنوب اروپا قرار گرفته است. اما بيشترين ديدني هاي ايتاليا در پايتخت آن يعني رم قرار دارد. شهري قديمي و باستاني شاهد هزاران سال تاريخ و فرهنگ. رم پايتخت ايتاليا است. علاوه بر اين رم پرجمعيت ترين و بزرگترين شهر ايتاليا نيز مي باشد. تورایتالیا سوئیس  نامي آشنا براي تمامي گردشگران و مردم دنيا است. 

سالانه ميليون ها نفر با شركت در تور ایتالیا سوئیس از سراسر دنيا از این کشور ها بازديد مي كنند. اما براي انتخاب توایتالیا سوئیس ضروري است اطلاعاتي راجع به اين كشورها داشته باشيم. كساني كه در تورایتالیا سوئیس  مشاركت مي كنند اما اطلاعات زيادي از پيش راجع به اين كشور ندارند نسبت به كسانيكه آگاهي بيشتري از اين كشور دارند از سفر خود لذت كمتري مي برند. بايد بدانيم كه سوئیس درقسمت های غربي بخش هاي اروپا و در كنار اقيانوس اطلس قرار گرفته است. سویس با ایتالیا و اسپانیا هم مرز است.ايتاليا در جنوب شرقي و اسپانيا در جنوب غربي آن قرار دارد جايي كه بخشي از كوه هاي پيرنه قرار گرفته است.