تور ایتالیا اسپانیا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1041

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور ایتالیا اسپانیا از جمله تور هایی است که جذابیت فوق العاده ای برای گردشگران سراسر جهان دارد. در تور ایتالیا اسپانیا میتوان از جاذبه های توریستی بسیار متنوعی دیدن کرد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 جذابیت های گردشگری تور ایتالیا اسپانیا

در تور ایتالیا اسپانیا نخست به جذابیت های شهر ونیز ایتالیا اشاره می کنیم که عبارتند از : گندولا نام مشهورترین قایق سنتی این شهر، پل حسرت و میدان سن مارکو. از دیدنی های شهر بارسلون که در تور ایتالیا اسپانیا با آن مواجه خواهیم شد، میتوان به قصر موسیقی گاتالان، کلیسای جامع، موزه پیکاسو، ورزشگاه نیوکمپ، ساگراد فامیلیا، کازابالیو، ورزشگاه المپیک کمپانی لوییس اشاره کرد.

بنر نمونه 870*120

شگفتی های تور ایتالیا اسپانیا

گذشته از جذابیت های گردشگری، فرهنگ غنی، نظم فراوان و خلاصه هر جذابیت خاص این 2 کشور موردی که در طور گذراندن تور ایتالیا اسپانیا شما را مجذوب خود می کند آب و هوای بسیار لطیف و پاکیزگی هوا و شهر های ایتالیا و اسپانیاست.گذشته از آب و هوا ، محیط زیست این کشور ها نیز بسیار تمیز و عاری از هرگونه آلودگی دیداری است.آلودگی دیداری منظور رفتار های نابه هنجار شهروندان در خصوص مراقبت از محیط زیست که چهره بسیار بدی رو به شهر میده.

شرایط ویزا یرای تور ایتالیا اسپانیا

ویزای توریستی تور ایتالیا اسپانیا برای افرادی است که قصد اقامت چند روزه  در اسپانیا به منظور تفریح و سیاحت داشته باشند؛ ویزای تفریحی توریستی اسپانیا برای دو هفته تا سه ماه صادر می‌شود و به مسافر اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان ویزا را نمی‌دهد.

جهت تقاضای روادید اسپانیا، حضور متقاضی اجباری است و مصاحبه انجام میشود. برای دریافت فرم تقاضای روادید و تعیین وقت مصاحبه، باید به دفتر کنسولی سفارت اسپانیا در تهران مراجعه کنید و امکان تعیین وقت بصورت غیر حضوری وجود ندارد.

با توجه به اینکه به دلیل تعداد زیاد متقاضیان در ماه‌های تابستان و هم‌چنین قبل از تعطیلات نوروز، ممکن است تعیین وقت مصاحبه چند هفته طول بکشد؛ علاوه بر این بررسی مدارک و صدور ویزا نیز ممکن است زمان بیشتری بطلبد. بهتر است برای قطعی‌کردن تاریخ سفر، به این زمان‌ها توجه داشته باشید.

اولین مرحله برای درخواست روادید هر کشوری تکمیل فرم درخواست روادید کشور مربوطه است. در زمان مصاحبه، فرم تقتضای ویزا را باید همراه با دیگر مدارک ارائه دهید.

توجه: اگر خانوادگی سفر می‌کنید برای هر کدام از اعضاء باید فرم جداگانه‌ای پر کنید.

فرم تقاضای روادید در دو نسخه باید تکمیل شود.