تور ایتالیا نوروز 95

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور ایتالیا 95
بازدید: 1376

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور ایتالیا نوروز 95در مجموعه خدمات خود امکاناتی نظیر امکانات زیر را ارائه می دهند.

  شب میلان+ 2 شب ونیز + 2 شب فلورانس + 3 شب رم2

بنر نمونه 870*120

 پرواز رفت و برگشت ، هتل های چند ستاره با صبحانه،ترانسفر فرودگاهی و زمینی، ویزای شنگن ، بیمه مسافرتی ،تور لیدر فارسی زبان در طول سفر ، در هر شهر گشت شهری همراه با تور لیدر و راهنمای محلی طبق برنامه تور. تور ایتالیا نوروز 95 به گونه ای برنامه ریزی شده که میتوان اطلاعات گردشگری زیادی را کسب نمایید. برای نمونه ایتالیا کشوری در جنوب اروپا و پایتخت آن شهر رم می باشد. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است.

برای تهیه تور ایتالیا نوروز 95 می توانید از آزانس های برگزار کننده ی تورها اطلاعات لازم را کسب نمایید.و در تور ایتالیا نوروز 95 می توان عبادتگاه ها و کلیسا های زیادی را یافت.از شهر های مهم و توریستی ایتالیا می توان به شهرهایی همچون ونیز -تورین-لورتو-لانچیانو-آسیسی-فلورانس-پمپی- و رم اشاره کرد. گردشگران در تور ایتالیا نوروز 95 می توانند به فعالیت های آبی ، پیاده روی ، دوچرخه سواری در کوهستان ،اسب سواری ، کوه نوردی ، اسکی و سایر فعالیت های دیگر بپردازند.ایتالیا در مرکز دریای مدیترانه واقع شده‌ است، دریایی که تولد تمدن‌های بسیاری را بخود دیده‌ است. ایتالیا دارای تاریخی غنی از تماس‌ها و تبادلاتی می‌باشد که بر مردم، اقتصاد و فرهنگش تأثیر گذاشته‌ است.فنیقیها، یونانیها، کارتاژها، اعراب و نورمنها از جمله مللی می‌باشند که در طول سده‌ها با تأثیر گذاشتن بر فرهنگ محلی ایتالیا، باعث گردیده‌اند تا ایتالیابطور فوق العاده‌ای غنی از آثار معماری و هنری می‌باشد.

مدارک مورد نیاز تور ایتالیا نوروز 95:

جواز کسب یا گواهی اشتغال به کار با حکم کارگزینی - کپی از تمام صفحات سند مالکیت به نام فرد متقاضی – پرینت حساب بانکی 3 ماه آخر - آدرس+ شغل و شماره تلفن - پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار - کارت ملی – شناسنامهخدمات آژانسهای هواپیمایی در تور ایتالیا نوروز 95 به صورت های سوپر و معمولی می باشند.

توضیحات در مورد تور ایتالیا نوروز 95.

  هزینه کودک زیر 2سال از مبلغ بزرگسال 10% الی 15% محاسبه می گردد. در صورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه , مبلغ 180 یورو از هزینه های پرداختی کسر و مابقی مسترد میگردد. 3. مسافران میبایست جهت انگشت نگاری در موعد مقرر در محل سفارت حظور بهم رسانند. 4. ضمانت لازم جهت بازگشت الزامی است. 5. در

 صورت تغییر در برنامه پروازی و یا ایرلاین تور ایتالیا نوروز 95 به مسافران محترم اعلام خواهد شد. 6. با توجه به نوسانات نرخ ارز در صورت افزایش قیمت پرواز ما به التفاوت از مسافر دریافت خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا رزرو تور ایتالیا نوروز 95 در ساعات مختلف میتوانید با مراکز مربوطه تماس بگیرید.

گشت کامل شهری در شهرهای رم، فلورانس، پیزا، ونیز، میلان، لوگانو از برنامه های تور ایتالیا نوروز 95میباشد.