تور ایتالیا فروردین95

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور ایتالیا 95
بازدید: 1067

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 تور ایتالیا فروردین 95 روانه سفری به کشوری اروپایی می شوید که مهد مسیحیت به حساب آمده  و دارای کلیساها و عبادتگاه های تاریخی زیادی می باشد.

این جذابیت ها باعث شده اند سالانه میلیون ها نفر برای بازدید از عبادتگاه های مسیحی و سایر جاذبه های گردشگری این کشور به شهرهای مختلف این کشور زیبا ودیدنی سفر کنند.

 در تور ایتالیا فروردین 95 همراه ما ضمن گذراندن تعطیلاتی همراه آرامش از جاذبه های گردشگری این کشور زیبا دیدن نمایید از جمله جاذبه های این کشور زیبا که همه ساله مقصد توریست های زیادی از سراسر جهان می باشد شهر  تاریخی  ونیز می باشد؛ ونیز یکی از جذابترین  مقاصد گردشگری ایتالیا به شمار می آید. در این شهر 200 کلیسا و 8 کلیسا سلطنتی وجود دارد این شهر بر روی آب در شمال ایتالیا  در میان آب های آدریاتیک بنا شده است ونیز دارای کانالهای آبی فراوانی بوده و به شهر کانالهای آبی معروف می باشد؛ شهر در آب قوطه ور است به طوریکه درب خیلی از خانه ها رو به قایق ها ی پارک شده باز می شود؛ ونیز دارای قایقهای سنتی مخصوص به این شهر به نام گوندولاست واز مراسم عروسی تا سوگواری از این قایق ها استفاده می شود در تور ایتالیا فروردین 95 همراه تور از شهر رویاها ونیز  دیدن کنید.

بنر نمونه 870*120

اگر برای اولین بار به رم قدم می گذارید طبق افسانه های قدیمی اگر سکه ای در فواره ی تروی که به چشمه عشاق  یا فواره فونتا ناتوری معروف است بیندازید دوباره به این شهر باز خواهید گشت.

در تور  ایتالیا فروردین 95 در ونیز تنها شهر اروپایی بدون اتومبیل  از میدان سن مارکوپ ل دیدگاه پلی که بین زندان پیومبی و دادگاه پالازا قرار دارد و محلی بود ،برای آخرین دیدار زندانیان با شهر، موزه ونیز و سایر جاذبه های گردشگری این شهر بنا شده در آب دیدن نمایید.

 در نوروز 95 با تور  ایتالیا نوروز 95 میتوانید از شهر دیدنی دیگر این کشور فلورانس زادگاه رنسانس ایتالیا، شهر ژولیوس سزار امپراتور معروف و دانته، مهد هنر و مجسمه سازی اروپا دیدن نمایید. فلورانس همه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگران از هر نقطه از دنیا و پایتخت هنر نه تنها ایتالیا بلکه اروپا است. این شهر هر چند کوچک به نظر می رسد، اما تاریخ، فرهنگ و تمدن و هنری وسیع و شگفت‌انگیز و قدیمی دارد؛ همانند رم یک شهر موزه می باشد که هر نقطه از آن شما را شگفت‌زده خواهد کرد. شور و هیجان مردم وگردشگران زیادی که از سرتاسردنیا هم روحی منحصر به ‌فرد و شوری دو چندان به شهر بخشیده است. در تور ایتالیا نوروز 95 با گذراندن تعطیلاتی خاطره انگیز از مهد تمدن باستانی غرب دیدن نمایید.