تور ایتالیا خرداد 95

تور ایتالیا خرداد 95 از تورهایی است که علاقمندان خاص خودش را دارد با این تور می توانید گشتی در ایتالیا بزنید

و از جاذبه های گردشگری آن نهایت استفاده را ببرید. این کشور پنجمین کشور گردشگرپذیر دنیا محسوب می شود که هر ساله تعداد زیادی از توریست ها را به خود جذب می کند. البته این کشور به کشور زیبایی ها نیز شهرت دارد. مذهب مردم ایتالیا اغلب مسیحی کاتولیک است و از نظر آب و هوایی هم باید این شبه جزیره را مدیترانه ای و متنوع فرض کرد که در بسیاری از اوقات در برخی جاها تابستان گرم و خشک و زمستان های سرد و مرطوب در آن حاکم است.

بنر نمونه 870*120

تور ایتالیا خرداد 95 فرصت خوبی برا گردشگری در ایام غیر از تعطیلات به وجود می آورد، هر منطقه از ایتالیا نمونه بسیار بدیع از جاذبه‌های دیدنی است که مقاومت در برابر ندیدن آن غیر ممکن است. از ناحیه ساحلی Riviera و کانال بزرگ ونیز در شمال گرفته تا ساحل خیره کننده امالفی و شهر خرابه پمپی در جنوب ونیز سرشار از زیبایی هایی است که دیدن آنها باید برای هر گردشگری جزو اولویت‌های اول برای گشت و گذار محسوب می شود. این کشور خانه‌ی بیشترین تعداد از مکان های میراث جهانی یونسکو در جهان است. هنر عالی و بناهای تاریخی ایتالیا را در همه جا در اطراف این کشور می توان به راحتی یافت. علاوه بر گنجینه‌های هنری، ایتالیا مملو از سواحل زیبا، دریاچه کوهستانی و کوه دیدنی است. در قلب این کشور پایتخت آن یعنی رم، با خود آثار باستانی چند صد ساله و منظره‌های فرهنگی بی‌نظیر را می توان یافت.

با تور ایتالیا خرداد 95 ایتالیا از مکان‌های بسیاری برای دیدن و گشت و گذار را می توانید تجربه کنید که دیدن همه آن‌ها یک عمر طول می‌کشد، اما چند مکان عالی وجود دارد که باید آن‌ها را حتما تجربه کرد که شامل تور کلیسای سنت پیتر در رم و کولوسئوم، سواری در قایق گوندولا، کانال بزرگ ونیز، شاهکارهای تحسین برانگیز دوره رنسانس فلورانس، رانندگی در امتداد خط ساحلی دیدنی امالفی و عکاسی برج پیزا از آن جمله است.

از غذاهایی که در تور ایتالیا خرداد 95 می توانید میل نمایید غذاهایی مثل پیتزا، ماکارانی، بستنی ژلاتو، تیرامیسو، ریزوتو، کانولی و پنیر موتزارلا است که غذاهای بسیار خوشمزه محسوب می شود دلیل خوشمزگی و کیفیت بالای این غذاهای به مواد طبیعی و محلی آن برمی گردد که منجر به خوشمزه شدن غذاها شده است.