تور ایتالیا دی 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور ایتالیا 94
بازدید: 946

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور ایتالیا دی 94

تور ایتالیا دی 94 در دی ماه این سال انجام می شود. بسیاری از شرکت ها این تور را برگزار میکند. تور ایتالیا دی 94 نرخ های مختلفی را در برمی گیرد.

یکی از بهترین فصل ها در این کشور زمستان می باشد. پس از همین روز برای تور ایتالیا دی 94 اقدام کنید. مناطقی که در تور ایتالیا دی 94 بازدید میشود را بیان می کنیم.

ونیز بیش از ۲۰۰ کلیسا و همچنین ۸ کلیسای سلطنتی دارد و به همین جهت یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در تور ایتالیا دی 94 است.

بنر نمونه 870*120

 ماهی فروشان، صحنه های هیاهو، نمای خارجی قدیمی و کانال ؛ همگی را در یک تجربه در تور ایتالیا دی 94می توان دید. بهترین مغازه های قصابی شهر نیز در همین محل قرار دارند.

رم و واتیکان همیشه مرکز سفرهای زیارتی بوده اند که در تور ایتالیا دی 94 به آنها رسیگی می شود.

 گـشت تورایتالیا دی 94:  بازدید از جاذبه های توریستی ایتالیا, گشت روزانه با اتوبوسهای ویژه توریستی رم, اسیسی, فلورانس, ونیز, بلونیا, واتیکان, کشتی تفریحی و نهار اختصاصی در میدان سنت مارکس ونیز, تور یک روزه پیزا ویژه تور ایتالیا.

خدمات تورایتالیا دی 94:  مشاوره و خدمات اخذ ویزای شینگن, بیمه مسافرتی و بلیط رفت و برگشت هواپیما, هتل محل اقامت, ترانسفر فرودگاهی, بین شهری, روزانه  +  تور لیدر ایرانی و محلی +  گشت شهری و بازدید از جاذبه های توریستی ایتالیا

پذیرای تورایتالیا دی 94:  صبحانه کامل بوفه در هتل محل اقامت, چند وعده شام/نهار كامل با پیش غذا و دسر بعد ازغذا و نوشابه.

مـسیـر تورایتالیا دی 94:  ورود به ایتالیا,  رم   /   خروج از  ونیز   -  استقبال از مسافر در فرودگاه رم و انتقال به هتل محل اقامت طبق وعده داده شده.