تور ایتالیا بهمن 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور ایتالیا 94
بازدید: 1073

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور ایتالیا بهمن 94

تور ایتالیا مهر ماه 94 برای مسافران اروپا در هتل های چند ستاره ارزان قیمت تدارک دیده است.

 

ایتالیا با دوجزیره سیسیل و ساردینا و سواحل و آب و هوای مدیترانه تشکیل شده است. ایتالیا نیمی از میراث فرهنگی جهان با قدمتی بالا را در خود جای داداه است. همراه با تور ایتالیا بهمن 94 از بناهای تاریخی کهن و آثار فرهنگی متنوع ایتالیا دیدن خواهید کرد. مراکز گردشگری که سالانه هزاران نفر را به خود جذب می کنند. پایتخت ایتالیا شهر رم باستان است که در تور ایتالیا بهمن 94 از بزرگترین استادیوم آن، کلیسای سن پیترو رم، قصر سن آنجلو، میدان پوپولو، پله‌های اسپانیایی، چشمه عشاق، معبد پانتئون، میدان ناوونا، خیابان ویا دل کورسو، میدان ونیز و شهر واتیکان بازدید خواهید کرد.

بنر نمونه 870*120

 به شهرهای شمالی ایتالیا در میلان، ونیز و فلورانس می روید و به همراه تور ایتالیا بهمن 94 از زیباترین جاذبه های این شهرهای زیبا نیز دیدن خواهید کرد. میدان سن‌مارکو، عمارت باسیلیکا در میدان سن‌مارکو، کانال اصلی (گرند کانال)، پل دیدگاه (پلی که بین زندان پیومبی و دادگاه پالاتزا دوکاله قرار دارد و محلی بود برای آخرین دیدار زندانیان با شهر)، پل ریالتو، بازار محلی میوه و غذای ریالتو، گندله سواری در آبراهه‌های ونیزی در شهر شمالی ونیز و دوئمو، کلیسای جامع، میدان و تئاتر لا اسکالا، گالری ویتوریو امانوئل، خیابان ناوییلیو (کانال آبی که توسط داوینچی طراحی شده)، کاخ قرون وسطایی کاستلو در شهر شمالی میلان و کلیسای سانتاماریا دل فیوره، میدان سن‌مارکو، میدان میکل آنژ، اصلی ترین پل قدیمی شهر (پونته وچیو)، مجسمه داوود، میدان سنیورا و مجسمه‌های آن در شهر شمالی فلورانس از جمله جاذبه های توریستی هستند که همراه با انتورهای ایتالیا می توانید از ان ها دیدن کنید. پیزا نیز یکی از شهرهای زیبای ایتالیا است که از زیبایی و جذابیت چیزی کم ندارد برج کج پیزا از جمله جلوه های توریستی این شهر است.

. مابرای شما بهترین و لذت بخش ترین سفر را به ایتالیا را در تور ایتالیا بهمن 94 تدارک دیده ایم. سفری با قیمتی مناسب و خدماتی باور نکردنی. بلیت رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر فرودگاهی، اقامت در هتل .... ستاره به همراه صبحانه، ویزای شنگن، بیمه مسافرتی، لیدر ایرانی فارسی زبان و گشت داخلی در شهرهای ایتالیا و بازدید از جاذبه های گردشگری به راهنمای محلی همراه با خدمات گردشگری با رزرو تورایتالیای مهر 94 .

مسافران عزیز در سراسر کشور و مسافران مقیم خارجی می توانند از خدمات تور ایتالیا بهمن 94 بهره مند شوند. در ضمن برای مسافران مقیم خارج از کشور هزینه های ویزا و بلیت از امکانات و خدمات تور کسر خواهد شد.