تور ایتالیا آذر 94

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تور ایتالیا 94
بازدید: 965

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور ایتالیا آذر 94

یکی از فرصت های مناسب برای سفر به ایتالیا پاییز است.

تور ایتالیا آذر 94 با فراهم کردن بلیت رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر فرودگاهی، اقامت در هتل .... ستاره به همراه صبحانه، ویزای ایتالیا (ویزای شنگن)، بیمه مسافرتی، لیدر ایرانی فارسی زبان و گشت داخلی در شهرهای ایتالیا و بازدید از جاذبه های گردشگری با راهنمای محلی در خدمت مسافران عزیز در سراسر کشور و مسافران مقیم خارج از کشور می باشد.

بنر نمونه 870*120

ایتالیا با تابستان های گرم و خشک ، زمستان های معتدل، بهار و پاییز کم نظیر از آب و هوایی مدیترانه‌ای برخوردار است، که سواحل مدیترانه ایی و رویایی پذیرای گردشگران خود این سرزمین سرسبز می باشد. وجود تنوع بسیار در آب و هوای ایتایل به دلیل رشته کوه های آلپ و جزایر کوستانی همچون سیسیل و ساردینا و از طرفی رطوبت بالا در کنار سواحل اقیانوس هند آن را به کشوری منحصر به فرد و سازگار با افراد مختلف تبدیل کرده است. تور ایتالیا آذر 94 بهترین فرصت را برای مسافران اروپاست که می توانند در آب و هوایی ملایم و مساعد سفری خوش به اروپا داشته باشند و از تفریحات آن لذت ببرند.

در تور ایتالیا آذر 94 از ورزش های آبی و ساحلی بهره ببرید. دوچرخه واری، اسکی روی آب، قایق سواری، شنا، بسکتبال، فوتبال، تنیس، والیبال، اتومبیل رانی از جمله بازی ها و سرگرمی های سفر به ایتالیا همراه با تور ایتالیا آذر 94 خواهد بود. در هر گوشه ایی از ایتالیا و شهرهای آن چه رم، چه میلان، چه ونیز و چه فلورانس سرگرمی های متعدد و متنوعی را خواهید دید که هرگز در طی سفر خسته و دل زده نخواهید شد.

در سفر با تور ایتالیا آذر 94 از باغ وحش معروف آن در شهر آرونا دیدن کنید. برای رفتن به این باغ وحش باید از وسیله نقلیه استفاده کنید. گونه های مختلفی از حیوانت الی و وحشی همچون ببر، شیر و پلنگ را خواهید دید. در انتهای باغ وحش نیز پارکی برای کودکان با وسایل بازی متنوعی در نظر گرفته شده است که سفر به این باغ وحش را در تور ایتالیا آذر 94 برای آن ها دو چندان می کند.

یکی از دیگر از مکان های دیدنی ایتالیا که همراه با تور ایتالیا آذر 94 می توانید از بازدید آن لذت ببرید کتابخانه ملی است که از لحاظ منابع، بسيار غنی است و کاتالوگ های مفید بسیاری را عرضه می کند. این کتابخانه ملی که در شهر رم واقع شده است در سال 1876 تاسیس شده است و محل نگهداری فرهنگ و شیا قدیمی و ملی رم و ایتایلا می باشد که از گذشتگان دور بر جای مانده است.