رزرو تور ایتالیا

نوشته شده توسط: Super User
دسته بندی: تورهای ایتالیا
بازدید: 997

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رزرو تور ایتالیا

رزو تور ایتالیا یکی از دغدغه هایی که قبل از سفر به این کشور و کلا برای هر سفر به وجود می آید جدای از مسائل مالی، مسئله زمانبندی و مقصدیابی است. تورهای گردشگری نه تنها راحتی و آسایش را از طریق رزو تور ایتالیا یک محل اقامتی به همراه می آورند بلکه به دلیل در نظر گرفتن شرایط جوی و برآورد هزینه سفر و زمانبندی مناسب شرایطی برای یک سفر لذت بخش را فراهم می کنند. ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای توریستی می تواند مقصد مناسبی برای گردشگران باشد. همراه با خدمات مجموعه گردشگری ......... می توانید رزرو تور ایتالیا به صورت انفرادی و گروهی انجام دهید. مشاورین تور خارجی ما مشاوره و خدمات لازم برای اخذ ویزای ایتالیا (ویزای شینگن) به همراه رزو هتل، بیمه مسافرتی و بلیط رفت و برگشت را در اختیار شما قرار می دهند.

 

رزو تور ایتالیا شامل ترانسفر فرودگاه است و از لیدر ایرانی و فارسی زبان استفاده می کند. با رزو تور ایتالیا ماز مراکز گردشگری بسایری در این کشور دیدن خواهید کرد. از جمله جاذبه های گردشگری و توریستی رزور تور ایتالیا بازدید از شهرهای زیبا و دیدنی رم، ونیز، پیزا، فلورانس ومیلان می باشد. با رزرو تور ایتالیا با سبک و سیاق این شهرهای تاریخی آشنا می شوید و از کلیساها، میدان ها، پل ها، قصرها و مراکز تفریحی و تجاری آن ها بازدید می کنید و می توانید از غذاهای محلی آن ها در رستوران های سنتی و مدرن واقع در آن ها میل کنید.

یکی از امکانات رزرو تور ایتالیا تدارک صبحانه به صورت روزانه در هتل اقامتی شما خواهد بود که می توانید آن را اتاق خود میل کنید. همچنین می توانید با رزرو تور ایتالیا بخشی از اوقات روزانه خود را به گونه ایی برنامه ریزی و تنظیم نمایید که حدود .... ساعت را برای سفر با اتوبوس گردشگری اختصاص دهید و از مزایا و امکانات رایگان آن بهره ببرید.

مجموعه خدمات گردشگری .... همواره با درنظرگرفتن شرایط جوی سفر، هزینه ها و موقعیتی مناسب شما را برای رزرو تور ایتالیا راهنمایی خواهند کرد.

تمامی مسافران عزیز در سراسر کشور و مسافران مقیم خارج از کشور می توانند از خدمات این تور بهره مند شوند، در ضمن مبالغ مربوط به ویزا و بلیط هواپیما برای مسافران مقیم خارج از کشور از هزینه آن ها کسر خواهد شد.

برای دریافت جزئیات بیشتر تور ایتالیا مهر 94 به اینجا و برای رزرو تور ایتالیا به اینجا بروید.