هتلهای لوکس ایتالیا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1157

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هتل های لوکس ایتالیا  برای چند روز اقامت خود در این کشور می تواند به شما در ساختن خاطراتی خوش کمک زیادی بنماید و با امکانات ویژه خود پذیرای میهمانان عزیز در شهر های ایتالیامی باشد.

 جهت رفاه حال مسافرین عزیز در هتل های لوکس ایتالیا پذیرش به صورت  شبانه روزی صورت می گیرد و  اتاق و امکانات برای معلولین آماده و تدارک دیده شده است. 

اگر بخواهید می توانید جلسات مهم و ضیافت های باشکوه خود را دراین هتل ها برگزار نمایید و از آن ها نهایت لذت و سرافرازی را ببرید. می توانید صبحانه خود را در صورت تمایل در اتاق میل کنید. پاکیزگی و راحتی هتل های لوکس ایتالیا شما را مجذوب خود خواهد نمود. این موضوع بسیار مهم است که نوع هتل خود را بر اساس نیاز و نوع سفر خود انتخاب کنید.

بنر نمونه 870*120

قطعا انگیزه، هزینه و هدفی که از سفر به منظور استراحت و تمدد اعصاب صورت می‌گیرد با سفرهای تجاری و کاری متفاوت بوده و امکاناتی که مورد نیاز هر گروه از مسافران نیز قرار دارد، یکسان نیست. نوع سرویس‌دهی به میهمانان، میزان حرفه‌ای بودن کارکنان هتل، محل قرارگیری هتل در شهر، امکانات ورزشی– تفریحی جانبی، نوع و تعداد رستوران و کافی‌شاپ‌های موجود، وسایل به کار رفته در اتاق‌ها و لابی هتل، امکانات ارتباطی و خدمات جانبی هر یک از امکانات هتل های لوکس ایتالیا هستند .

شما با استفاده از خدمات ماساژ – جکوزی – سونا – حمام و بخار می توانید در ساعات خود در هتل های لوکس ایتالیا آرامش را بدست آورید. سرویس نگهداری کودکان به شما امکان می دهد که کودک دلبندتان را به کارکنان خبره این بخش بسپارید و با خیل آسوده به کارهایتان برسید. 

از دیگر امکانات هتل های لوکس ایتالیا می توان رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – بالکن – اتاق و امکانات برای معلولین – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهویه – محل مخصوص کشیدن سیگار – تریا – باغ – اتاقهای ضد صدا – گرمایش – منطقه بدون سیگار را نام برد.بعضی ازهتل های 5 ستاره ایتالیا دارای مراکز بدنسازی نیز میباشند.

 در مرکز بدنسازی می توانید به ورژش پرداخته و اندام خود را حفظ نمایید.و در تریای هتل های لوکس ایتالیا  انواع غذاهای خوش مزه  و نوشیدنی های متنوع را سرو می نماید.

از جمله مواردی که باید در هتل های لوکس ایتالیا رعایت شوند را برای شما بیان می کنیم:

دارا بودن پذیرش بیست و چهار ساعته با حداقل دو شیفت کارمند.
دارا بودن دربان و مامور پارکینگ.
دارا بودن پادو و آسانسورچی.
داشتن لابی مجلل با تعداد زیادی مبل و ارايه خدمات کافی‌شاپ در آن.

بهترین هتل ایتالیا   هتل های ایتالیا   هتل 5 ستاره ایتالیا   هتل 4 ستاره ایتالیا   هتل لوکس ایتالیا   هتل های روم   هتل های فلورانس   هتل های میلان