بهترین هتل ایتالیا

نوشته شده توسط: Super User
بازدید: 1097

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین هتلها‏ی ایتالیا در تمامی شهرهای این کشور پراکنده هستند. این کشور به لحاظ قدمت تاریخی به هزاران سال قبل بر می‏ گردد و به همین دلیل وجود آثار باستانی و شهری بر روی آب (ونیز) بر دیدنی‎ها‏ی آن افزوده است.

از این رو هر ساله پذیرای هزاران گردشگر و مسافرانی است که از اقصا نقاط دنیا وارد این کشور می‏شوند. لذا با توجه به محیط مهمانداری، هتل‎های این کشور از اهمیت خاصی برخوردار است. بهترین هتلها‏ی ایتالیا به منظور میزبانی از گردشگران در نظر گرفته شده اند. در زیر به چند مورد از بهترین هتل‎های ایتالیا آنها اشاره می ‏کنیم:

بنر نمونه 870*120

 هتل میلان:

این هتل یکی از بهترین هتلها‏ی ایتالیا بوده که در مرکز شهر میلان واقع شده است. این ساختمان در سال 1930 تاسیس شد اما همچنان نمای فرهنگی و زیبایی خود را حفظ نموده است. هتل میلان دارای مکانی آرام و دلنشین بوده که سبک هنری آن موجب رونق این هتل و جلب نظر مهمانان شده است. برخی از بینندگان هتل میلان بر این نظر هستند که سبک معماری در ساخت هتل میلان، بر طبق رویکرد ایده آلیستی می‏باشد که زیبایی خاصی را به آن بخشیده است. این هتل دارای 95 اتاق است که هر یک از اتاق‎ها‏ دارای یک بالکن شیشه‎ای با نمایی رو به باغ و چشم اندازهای طبیعی می‏باشد. مساحت هتل میلان به بیش از 1000 متر مربع می‏رسد.

هتل کارلتون:

این هتل نیز در ردیف بهترین هتل‎های ایتالیا و میلان است که یک هتل لوکس 5 ستاره بوده که هم می‏تواند یک مکان برای اوقات فراغت باشد و هم مکانی برای انجام امور مربوط به بازرگانی و تجارت. این هتل در شهر میلان واقع شده و به کلیسای جامع، سالن تئاتر اسکالا نیز نزدیک است. همچنین این هتل در نزدیک یکی از معروفترین رستوران‎ها‏ی بین المللی کشور ایتالیا با نام «برتو ال بگلینی» قرار دارد.

هتل خاکستری:

این هتل نیز که جزء بهترین هتلهای ایتالیا به شمار می‎رود، در سال 2004 در فهرست هتل‎ها‏ی استثنایی جهان قرار گرفت. هتل خاکستری در مرکز میلان واقع شده است و دارای 21 اتاق شیک با تمامی امکانات رفاهی می‏باشد. معماری ساختمان هتل خاکستری موجب معروفیت آن شده است. در ساخت این هتل از پوست تمساح، فولاد، سنگ تراورتن استفاده شده است که منجر به درخشندگی دیوارهای ساختمان در مقابل نور خورشید می‏شود.

بهترین هتل ایتالیا   هتل های ایتالیا   هتل 5 ستاره ایتالیا   هتل 4 ستاره ایتالیا   هتل لوکس ایتالیا   هتل های روم   هتل های فلورانس   هتل های میلان